Oferta pracowni projektowania wnętrz

Projekt funkcjonalny wnetrza - oferta Kraków
Projekt funkcjonalny Projekt funkcjonalny

Na podstawie planu pomieszczenia oraz informacji o Państwa oczekiwaniach, potrzebach, stylu życia przygotowane zostaną 2-3 najlepsze koncepcje rozwiązań funkcjonalnych Państwa mieszkania/domu. Nowy układ funkcjonalny ma na celu takie rozmieszczenie ścian, mebli oraz sprzętów, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i dopasować ją do Państwa potrzeb. Można powiedzieć "aranżacja z głową". Posiadając projekt funkcjonalny:

 • odkryjesz potencjał swojego mieszkania,
 • zobaczysz jak zmienić układ ścianek działowych dla optymalnego wykorzystania przestrzeni,
 • dowiesz się jak najkorzystniej ustawić meble i sprzęty w mieszkaniu.

Projekt stanowią dwie / trzy koncepcje nowego układu funkcjonalnego przedstawionego w formie rzutów z góry z rozmieszczeniem ścian działowych, mebli i sprzętów. Projekt funkcjonalny nie zawiera wymiarów.

Rozszerzeniem projektu funkcjonalnego jest projekt koncepcyjny, który oprócz przedstawienia nowego układu pomieszczenia w formie rzutów, dodatkowo zawiera wstępną propozycję kolorystyczną i materiałową w formie kolaży, zdjęć, rysunków i/lub wizualizacji (za dodatkową opłatą). Dobór kolorystyki dotyczy całego wnętrza czyli ścian, podłóg, detali, mebli, lamp, dodatków. Uwzględnia Twoje sugestie dotyczące ulubionych kolorów i stylu wnętrza.

Konsultacje projektowe Kraków
Konsultacje projektowe Konsultacje projektowe

Jeżeli nie potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrza, proponuję usługę konsultacji projektowych.

Konsultacje pozwalają odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania dotyczące aranżacji wnętrza bez konieczności tworzenia całego projektu. Jest to spotkanie lub seria spotkań najczęściej na miejscu inwestycji lub w sklepach z wyposażeniem wnętrz, podczas których otrzymasz praktyczne porady pozwalające na stworzenie spójnego i funkcjonalnego wnętrza. Pomogę Ci w doborze kolorystyki pomieszczenia, wyborze materiałów wykończeniowych oraz mebli na podstawie katalogów, wzorników i próbek. Opłacie podlega każda rozpoczęta godzina pracy konsultanta.

Konsultacje projektowe (tematyczne) mogą dotyczyć:

 • funkcjonalności i ergonomii pomieszczenia,
 • wyboru odpowiednich mebli,
 • doboru kolorystyki ścian,mebli, dodatków,
 • aranżacji oświetlenia,
 • formy zabudowy kominka,
 • funkcjonalności schodów,
 • i wielu innych elementów wystroju i funkcji Twojego wnętrza.

Zakupy z projektantem to również forma konsultacji projektanta wnętrz. Usługa obejmuje wspólne zakupy z projektantem w sklepie budowlanym, meblowym lub poprzez Internet. Zakres usługi obejmuje wizytę w sklepie lub domu klienta (w przypadku zakupów internetowych) oraz profesjonalną poradę (również odnośnie jakości i ceny wybieranych towarów).

Projektowanie wnętrz - projekt niskobudżetowy - Kraków
Projekt niskobudżetowy Projekt niskobudżetowy

Projekt niskobudżetowy jest kompromisem pomiędzy jakością a ceną.

Projekt niskobudżetowy jest kompromisem pomiędzy jakością a ceną. Jeśli kupno mieszkania pochłonęło zbyt dużo oszczędności i mamy ograniczony budżet, ale nie chcemy tracić na efekcie i jakości (wybierając hipermarketowe propozycje) powinniśmy właśnie zdecydować się na projekt niskobudżetowy.

Dla projektanta nie jest to łatwe zadanie, ale jego realizacja daje sporo satysfakcji. Nie jest sztuką drogo i luksusowo urządzić wnętrze, ale tak by wyglądało na drogie i luksusowe bez przepłacania.

Chcąc efektownie i niedrogo urządzić mieszkanie trzeba kierować się jedną prostą regułą: umiejętnie łączyć tanie z drogim oraz stare z nowym. Za pomocą kilku trików można „podkręcić wnętrze”, by wyglądało bardzo efektownie, a nie kosztowało fortuny. Zatrudniając projektanta wnętrz dodatkowo można zaoszczędzić na zakupach w wybranych sklepach, co dodatkowo zmniejsza koszt inwestycji.

Pojęcie projektu niskobudżetowego dotyczy zarówno konsultacji projektowych, jak i kompleksowego projektu wykonawczego, nie wspominając już o home stagingu, który projektem niskobudżetowym jest z założenia.

Skontaktuj się ze mną a pomogę Ci osiągnąć maksimum efektu nawet przy bardzo ograniczonym budżecie.

Lifting wnętrz Kraków
Lifting wnętrz Stylizacja i lifting wnętrz

Z pomocy projektanta i home stagera można skorzystać nie tylko przy budowie czy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Nasze domy i mieszkania często wyglądają nie tak, jak byśmy chcieli i potrzebują natychmiastowej pomocy. Czasem będzie to większy remont innym razem wystarczy niewielki lifting. Zwłaszcza w przypadku, gdy efekt prób samodzielnego wykreowania pomieszczenia czy domu jest daleki od oczekiwanego. Niejednokrotnie wystarczy niewielkim kosztem coś zmienić , przestawić meble, zmienić kolory, przemalować ściany, coś wynieść, schować lub przestawić, dodać kilka designerskich drobiazgów, by pokój zmienił się nie do poznania.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z obecnego pomieszczenia, a nie masz pomysłu jak go zmienić, zapraszam do skontaktowania się ze mną. Niewielkimi nakładami zmienimy pokój, tak by był funkcjonalny, piękny, urządzony ze smakiem i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Kompleksowy projekt wnętrza - Kraków
Kompleksowy projekt wnętrza Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy jest najbardziej zaawansowaną formą współpracy z projektantem wnętrz. Oferta skierowana jest do osób , które oczekują projektu wraz z doborem i wykazem materiałów i sprzętów, z wizualizacjami oraz dokumentacją techniczną konieczną do realizacji projektu. Usługa ta pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić na żmudne poszukiwanie elementów wyposażenia wnętrz oraz dostawców ich dostawców. Dodatkowo oferuję nadzór autorski, dzięki któremu oszczędza się czas spędzony na nadzorowaniu wykonawców i rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Na czym polega nadzór autorski nad projektem?

Zazwyczaj jest to kilka lub kilkanaście wizyt na budowie, podczas których:

 • sprawdzamy jakość wykonania prac przez fachowców,
 • porównujemy realizację z założeniami projektowymi,
 • wyjaśniamy wątpliwości zarówno Inwestora, jak i wykonawców,
 • rozwiązujemy nieoczekiwane problemy,
 • jeżeli nie ma zastrzeżeń do wykonanych praz remontowych następuje odbiór prac.